Složení
Zesílená receptura na prostatu, potenci a vitalitu
Cemio RED3® se ZESÍLENOU RECEPTUROU obsahuje unikátní kombinaci klinicky ověřených extraktů slivoně africké a lnu
setého pro podporu funkce prostaty, macy peruánské pro podporu mužské potence a sibiřského ženšenu pro podporu vitality
a celkové kondice. Tato inovace je ještě silnější na prostatu, potenci a vitalitu. Nová receptura obsahuje 2× více lnu setého a macy peruánské. Navíc je obohacen o další bylinné extrakty (kustovnice čínská, sója fazolová, gumojilm jilmový), které mají tisíciletou tradici v oblasti podpory mužnosti zejména v asijských oblastech.
Prostata úzce souvisí s potencí a vitalitou
Slivoň africká (Pygeum africanum)
Extrakt z pygeum africanum patří mezi nejlepší zmapované rostlinné extrakty používané pro podporu funkce prostaty a mezi nejpreferovanější rostlinné látky používané urology v Německu, Rakousku a Francii.
Pozitivní účinek na prostatu byl prokázán klinickou studií.
Extrakt z kůry 3: 1 - 200 mg
600 mg v jedné kapsli
Maca peruánská (Lepidium meyenii)
Jde o prastarou rostlinu jihoamerických And ceněnou pro své afrodiziakální účinky. Přezdívá se "Peruánská viagra". Tyto její účinky byly potvrzeny také klinickou studií. Jde o dvojitě zaslepenou, placebem kontrolovanou klinickou studii na 50 dobrovolnících. Klinická studie potvrdila, že užívání extraktu z macy vede k subjektivnímu zlepšení sexuálního života.
Maca peruánská – kořen
50 mg v jedné kapsli
Sibiřský ženšen (Eleutherococcus senticosus)
Sibiřský ženšen je známý jako významný adaptogen. Jedním z klíčových mechanismů účinku adaptogenů je podpora imunitního systému, díky čemuž se může organismus lépe adaptovat na náročné a stresující situace, je odolnější vůči různým nepříznivým faktorům vnějšího prostředí, s čímž souvisí i účinek na zvýšení vitality. Účinky sibiřského ženšenu byly prokázány klinickými studiemi.
Extrakt z kořene 10 : 1 – 10 mg
100 mg v jedné kapsli
Len setý (Linum usitatissimum L.)
Klinická studie potvrdila, že extrakt lignanu z lněného semínka, je zdrojem účinných látek s podpůrným efektem na prostatu.
Extrakt ze semen 4 : 1 – 20 mg
80 mg v jedné kapsli
Kustovnice čínská (Lycium chinense)
Klenot čínské medicíny, využívání její plodů se datuje v Číně od období konce dynastie Ming (1644). Plody této rostliny se nazývají godži (goji). Červenooranžové bobule jsou označovány jako "ovoce radosti a dlouhověkosti".
Extrakt z plodu 1:1 – 10 mg
10 mg v jedné kapsli
Gumojilm jilmový (Eucommia ulmoides)
Asijský strom, který se pěstuje pro sběr kůry zvané du zhong. V Číně se tradičně užívá k posílení mužské energie jang.
Extrakt z kůry 3: 1 – 10 mg
30 mg v jedné kapsli
Sója Luštinatá (Glycine max)
Díky obsahu izoflavonů je součástí tradičních receptur v oblasti péče o mužské i ženské zdraví. Prospívá k normální funkci prostaty a k ženské hormonální rovnováze v klimakteriu.
Extrakt ze semen 5: 1 – 10 mg
50 mg v jedné kapsli
Vysoce účinné a klinicky ověřené složky v prvotřídní švýcarské kvalitě
Ostatní informace
Pygeum africanum (slivoň africká):
Wilt TJ, Ishan A. Pygeum africanum for Benign Prostatic hyperplasias (Review). Cochrane Database of Systematic Reviews 1998 Issue 1. Art. No .: CD001044. DOI: 10.1002 / 14651858.CD001044.
Breza J., et al. Efficacy and acceptability of Tadenan (Pygeum africanum extract) in the treatment of Benign Prostatic hyperplasias(BPH): a multicentre trial in central Europe. Curr Med Res Opin. 1998; 14 (3): 127-39.
Lepidium meyenii (řeřicha peruánská, tzv. Maca):
Zenica T., et. al. Subjective effects of Lepidium meyenii (Maca) extract on well-being and sexual performances in patients with mild erectile dysfunction: a randomised, double-blind clinical trial. Andrologie 41, 95-99.
Eleutherococcus senticosus (eleuterokok ostnatý, tzv. Sibiřský ženšen):
Facchinetti F., Neri I., Tarabus M. Eleutherococcussenticosus reduces cardiovascular stress response in healthy subjects: a randomizované, placebo-controlled trial.
Len setý (Linum usitatissimum L.)
Zhang W. et col.:Effects of dietary flaxseed lignan extract on symptoms of benign prostatic hyperplasia. Randomized Controlled Trial, J Med Food. 2008 Jun;11(2):207-14. doi: 10.1089/jmf.2007.602.